Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Tetovë
 • Kumanovë
 • Manastir
 • Koçanë
 • Strumicë
 • Veles
 • Berovë
 • Radovis
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Qumështore
 • Qumësht dhe produkte qumështi
 • Bagëti - përkujdesje dhe tregëti
 • Pije joalkoolike - prodhim
 • Tregti me shumicë dhe pakicë
 • Bujqësi - Produkte Bujqësore - Tregti
 • Firma Me Iso Standardizim
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Qumështore

Milko


 • Adresa: F.Kuklish
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7545 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 08:00 deri më 13:00

Mlekara Miki


 • Adresa: Llado Llapecot 38
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7473 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 16:00

Mlekara Shtip


 • Adresa: Zhelezniçka p.n.
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7491 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 14:00

Mleçen svet


 • Adresa: Kiro Spanxhov 32
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7501 км

Kategoritë:

qumështore

NatashaKategoritë:

qumështore

Shara Milk


 • Adresa: rr.159 1-8 nas.Karposh
 • Vendi: Kumanovë

Specijal çeg


 • Adresa: F.Çegran
 • Vendi: Gostivar

Kategoritë:

qumështore

Tromegjanka


 • Adresa: f.Tromegja
 • Vendi: Kumanovë

Kategoritë:

qumështore

Vardarec-Mlekara


 • Adresa: F.Udovë p.n.
 • Vendi: Vallandovë
 • Distanca: ≈7536 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

Zdravje Radovo


 • Adresa: Rr.202 nr.1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7434 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Zdravje Radovo


 • Adresa: Kirill Vangellov Makedonski 16
 • Vendi: Manastir

Mapa

Државата да провери дали и колку нерезидентни сметки отвориле Македонците во соседните држави по зголемувањето на даноците, порачуваат од Стопанската комора на ...
сите 55 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj