Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Tetovë
 • Kumanovë
 • Manastir
 • Koçanë
 • Strumicë
 • Veles
 • Berovë
 • Kavadar
 • Radovis
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Qumështore
 • Qumësht dhe produkte qumështi
 • Bagëti - përkujdesje dhe tregëti
 • Tregti me shumicë dhe pakicë
 • Pije joalkoolike (të pa gazuara) - prodhim
 • Bujqësi - Produkte Bujqësore - Tregti
 • Firma Me Iso Standardizim
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Qumështore

Malesh


 • Adresa: F.Smojmirovë p.n.
 • Vendi: Berovë
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Milko


 • Adresa: F.Kuklish
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7545 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 08:00 deri më 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mlekara AD Bitola-Kontakt centar


 • Adresa: Orce Nikolov p.n.q
 • Vendi: Shkup

Kategoritë:

qumështore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mlekara Mavrovo


 • Adresa: F.Izhishtë
 • Vendi: Makedonski Brod
 • Distanca: ≈7435 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mlekara Miki


 • Adresa: Ljube Grujoski 2
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7473 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mlekara Milkom


 • Adresa: F.Nogaevcë
 • Vendi: Veles

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mlekara Shtip


 • Adresa: Zhelezniçka p.n.
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7491 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mleçen svet


 • Adresa: Kiro Spanxhov 32
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7501 км

Kategoritë:

qumështore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

NatashaKategoritë:

qumështore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rruga e qumeshtit


 • Adresa: Mosha Pijade 26
 • Vendi: Kavadar

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rudine MM-mlecna industrija Delcevo


 • Adresa: Marshall Tito 256
 • Vendi: Dellçevë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shara Milk


 • Adresa: rr.159 1-8 nas.Karposh
 • Vendi: Kumanovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Specijal çeg


 • Adresa: F.Çegran
 • Vendi: Gostivar

Kategoritë:

qumështore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stoçarstvo Bogdanci


 • Adresa: Marshall Tito 66
 • Vendi: Bogdanc
 • Distanca: ≈7554 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vardarec-Mlekara


 • Adresa: F.Udovë p.n.
 • Vendi: Vallandovë
 • Distanca: ≈7536 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zdravje Radovo


 • Adresa: Rr.202 nr.1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7434 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zdravje Radovo


 • Adresa: Kirill Vangellov Makedonski 16
 • Vendi: Manastir

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zdravje Radovo-Drejtoria


 • Adresa: Bul.Koço Racin 97
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7433 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Народната банка за годинава очекува порст на странските инвестиции во земјава и постепено стабилизирање на износот на дознаките од странство, но не и дека тие ...
сите 126 | | | веќе видена

„Вечери на женски права“ од 2010 година традиционално се организира на различни локации во Скопје и нуди алтернатива за прославувањето на Меѓународниот ден на ...
сите 9 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj