Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Qumështore
 • Qumësht dhe produkte qumështi
 • Tregti me shumicë dhe pakicë
 • Bujqësi - produkte bujqësore - tregti
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Qumështore në Shkup

Agro ill Mlek


 • Adresa: rr.27, lagja Ilinden 52
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7435 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 06:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Jogo Merkur


 • Adresa: Makedonska Vojska (Cërvena Armija) 20/10
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7419 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Jogo Merkur-pika shitëse/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mlekara AD Bitola-Kontakt centar


 • Adresa: Orce Nikollov p.n.
 • Vendi: Shkup

Kategoritë:

qumështore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sutash


 • Adresa: rr.34, lagja Ilinden 13
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7434 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zdravje Radovo


 • Adresa: rr.202, lagja Goce Delçev 1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7434 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zdravje Radovo-Drejtoria


 • Adresa: bul.Koço Racin 97
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7433 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Време зa читање: 3 минути Буџетот за 2023 година ќе биде во насока на менаџирање на енергетската криза и креирање политики кои ќе овозможат нашата економија да ...
сите 48 | | | веќе видена

Зголемените цени на енергијата и храната повторно ја поттикнаа инфлацијата во 19-те земји кои го користат еврото на највисоката годишна стапка од создавањето ...
сите 76 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj