Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Ohër
 • Strumicë
 • Manastir
 • Dellçevë
 • Tetovë
 • Kumanovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Qese dhe thasë
 • Qese plastike
 • Foli për paketim
 • Ambalazh për paketim
 • Ambalazh - foli plastike
 • Najlon - Prodhim Dhe Tregti
 • Qese Prej Letre
 • Paketim Dhe Materiale Për Paketim
 • Najlon Për Mbulim Të Fidaneve
 • Shtypshkronja
 • Shërbime Shtypi
 • Letër Dhe Galanteri Prej Letre
 • Riciklim I Plastikës
 • Letër Toaleti Dhe Facoleta - Tregti
 • Bujqësi - Produkte Bujqësore - Tregti
 • Materiale Dhe Pajisje Për Zyrë
 • Shtypje (Shkrim) Mbi Plastikë
 • Plastikë - Tregëti Me Lëndë Të Para Dhe Granulate
 • Ambalazh - Karton
 • Reklama - Materiale
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Qese dhe thasë

Forstars


 • Adresa: f.Llakoreç i epërm 61
 • Vendi: Ohër

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Karaci


 • Adresa: f.Sopotnicë
 • Vendi: Demir Hisar
 • Distanca: ≈7451 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Karaçi


 • Adresa: Dovlexhik p.n.
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7477 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kontraksi kompani


 • Adresa: Petar Mihajllovski Demirski 26/9
 • Vendi: Mavrovë
 • Distanca: ≈7503 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lemaks-Pak/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

MV


 • Adresa: Boris Trajkovski (Prvomajska) 7/9
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7429 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Makoko Paper Group


 • Adresa: Boris Trajkovski (Prvomajska) p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7429 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mb Donnik


 • Adresa: Krushevska 37
 • Vendi: Dellçevë
 • Distanca: ≈7518 км

Kategoritë:

qese dhe thasë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mega bags


 • Adresa: Krusevska 37
 • Vendi: Dellçevë

Kategoritë:

qese dhe thasë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mondo


 • Adresa: f.Kadrifakovë
 • Vendi: Shën Nikollë
 • Distanca: ≈7478 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mondo


 • Adresa: Goce Dellçev 157-a
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7489 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:00 • Sh nga 09:00 deri më 14:00

Kategoritë:

qese dhe thasë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nikpromet


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 47-3/5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:30 deri më 17:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Novitet-Grafopak/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Papiroti group


 • Adresa: M.T.Golloganov (Ivo Lola Ribar) 132-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pe-Vreki/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Plasteks


 • Adresa: Servis Zona jug rajoni reon 40
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7428 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rikopllastika/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Премиерот Димитар Ковачевски, на денешната седница за пратенички прашања во Собранието рече дека грижата за граѓаните е преку дела, што го покажува и денешното ...
сите 162 | | | веќе видена

Министерот за земјоделство, шумарство и водостопанство, Љупчо Николовски, денеска ги додели 133-те договори, со вкупна вредност од над 1,2 милион евра, ...
сите 45 | | | веќе видена

До крај на годината очекувам да го распишеме јавниот повик за изградба на третата фаза на пругата на Коридор 8, односно од Крива Паланка до граничниот премин ...
сите 43 | | | веќе видена

Здравствени работници, полицајци и затворска полиција, сите здружени под капата на Конфедерацијата на синдикалните организации од Владата побараа нови ...
сите 19 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj