Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Stip
 • Shën Nikollë
 • Koçanë
 • Strugë
 • Tetovë
 • Kumanovë
 • Ohër
 • Manastir
 • Gostivar
 • Mavrovë
 • Berovë
 • Kërçovë
 • Strumicë
 • Gjevgjeli
 • Radovis
 • Probistip
 • Dibër
 • Krushevë
 • Veles
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Klinika dhe qendra klinike
 • Shtëpi shëndeti dhe ente
 • Spitale
 • Laboratori mikrobiologjike
 • Ordinanca stomatologjike (dentistë)
 • Neurologji
 • Ordinanca Gjinekologjike
 • Ndihma E Shpejtë
 • Laboratore Biokimike
 • Ordinanca Kardiologjike
 • Ordinanca Për Sytë
 • Ordinanca Për Vesh, Hundë Dhe Fyt - Otorinolaringologji
 • Ambulanca
 • Laboratore Diagnostike
 • Rentgen - Inçizim
 • Urologji
 • Pulmologjia
 • Barnatore
 • Ordinanca Ortopedike
 • Ordinanca Pediatrike
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Qendra urgjence

Toksikologjia-Ambulanca


 • Adresa: Nënë Tereza 17 (Vodnjanska)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км

Toksikologjia-Stacionari


 • Adresa: Nënë Tereza 17 (Vodnjanska)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км

Urologjia-Ambulanca


 • Adresa: Nënë Tereza 17 (Vodnjanska)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км

Urologjia-Endoskopi


 • Adresa: Nënë Tereza 17 (Vodnjanska)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км

Zafir Sajto


 • Adresa: Bratstvo Edinstvo 32
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7435 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Zhelezniçar


 • Adresa: Gradski zid bllok 4 ndërtesa 1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км

Mapa

СДСМ е на правиот пат, кој не води кон европски вредности, патот кој не води да ги враќаме парите кај граѓаните, патот за враќање на достоинството и на ...
сите 74 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj