Qendra për shëndet familjar Helio Medika 2

Transport publikQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Bul.Jane Sandanski 59-b-10/2
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7428 км

  • Telefon 2: 075 423218
  • Faksi: 02 2455884
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 20:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/b7b172a9b4927cd4a8afdde8a9f9f605.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Центар за семејно здравје Хелио Медика 2
Vetëm në Maqedoni

Trajtim nga varësia prej drogës dhe alkoolit
- Qasje më bashkëkohore, të përgjithshme, mejkësoro-psikoterapeutike dhe në ekip për një abstinencë stabile
- përdorim efikas i agonistëve
- implementim i anatgonistëve

Terapi gjithëpërfshirëse me problem me ushqimin
Trajtim bashkëkohor i stresit dhe krizës
Qasje sistematike në trajtimin e çrregullimeve të neuropatisë dhe depresionit.
Trajtim i problemeve të zhvillimit të fëmijëve dhe adoleshentëve të bazuara në qasjen sistematike individuale dhe familjare
Përballim efikas me problemet psikologjike të individit modern.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj