Qendra për ortotikë dhe protetikë Sllavej

ParkingAir-kondicionerE kualifikuar për foshnjePaqesë me kartela kreditoreQasëse për persona të hendikepuar


  • Telefon 2: 02 3216504
  • Faksi: 02 3216503
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/e7edcb895aeaa01249b05ee749d976aa.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja
Nëpër vitet që pasuan, Qendra për ortotikë dhe protetikë SLLAVEJ SHA Shkup gjithmonë ka qenë e udhëhequr nga synimi për përparim të vazhdueshëm, me punë ekipore të përkushtuar, duke përcjellë teknologjitë më bashkëkohore dhe zbatimin e tyre në procesin e tërësishëm të punës dhe duke krijuar kuadro me cilësi të lartë, u ngrit në një kompani lidere në sferën e ortotikës dhe protetikës, posaçërisht në aspektin e prodhimeve individuale të ndihmesave ortopedike të prodhuara për nevojat, sipas masës të secilit individ të goditur nga cilado kategori e invaliditetit trupor.

Qendra për ortotikë dhe protetikë SLLAVEJ SHA Shkup gjatë punës së saj, bashkë me klientët e saj mësonte dhe fitonte përvojë, me ndihmën e së cilës u ndihmon edhe pacientëve me raste më të posaçme të invaliditetit, duke mos lënë pas dore edhe kategoritë më të lehta të personave me nevojë për ndihmesë ortopedike, dhe njëkohësisht u përfshi në mënyrë aktive edhe në pjesën e parandalimit të shtrembërimeve te popullsia e re.

Qendra për ortotikë dhe protetikë SLLAVEJ SHA Shkup, përpos prodhimit të saj, ka në dispozicion një përzgjedhje të pasur të prodhimeve të gatshme të ndihmesave më të llojllojshme ortopedike, me cilësi të vërtetuar, të siguruara nga prodhues me famë botërore.

Kompania jonë një kohë të gjatë jeton dhe funksionon si një familje e madhe, ku çdo klient i saj është i mirëseardhur dhe ka vend të posaçëm. Kompania punon dhe në të ardhmen do të punojë me qëllim të vetëm të shërbimit dhe ruajtjes së besimit të secilit klient, t’i ndihmojë secilit që këtë do ta kërkojë nga ne, t’i mundësojmë funksionim normal dhe përfshirje të suksesshme në jetën shoqërore.
më shumë

Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj