Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Stip
 • Strumicë
 • Kavadar
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Qendra për edukim dhe argëtim të fëmijëve
 • Shkolla për gjuhë të huaja
 • Qendra edukimi
 • Vende për zbavitjen e fëmijëve
 • Shkolla private
 • Qendra Kulturore
 • Çerdhe Fëmijësh Dhe Ente Parashkollore - Private
 • Shkolla Për Matematikë
 • Orë Private (Mësimi)
Повеќе филтриПомалку филтри

Qendra për edukim dhe argëtim të fëmijëve по градови

Kavadar Manastir Shkup Stip Strumicë Tetovë

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Qendra për edukim dhe argëtim të fëmijëve

SEEU TechPark


 • Adresa: Ilindenska 335/700-a
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈10663 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nikona


 • Adresa: Skoevska 242
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10679 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Habiland


 • Adresa: bul.8 Shtatori (Revolucioni i Tetorit) p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10682 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 10:00 deri më 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

IPS/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Malac genijalac-Karposh


 • Adresa: Petre Piruze (Meksichka) 146
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10682 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Palestër në shkollë


 • Adresa: Bukureshka 51
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10682 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Izvorçe-Montesori


 • Adresa: Nikolla Teslla 11
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10682 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zabec/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Media Art Qendra/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eduka Mak


 • Adresa: Mihaill Cokov 2-2/12
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10683 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kinder park


 • Adresa: Kej 13 Nëntori 4-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10683 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 09:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Svetilnik - Qendra për edukim


 • Adresa: Borka Talleski 49/3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10683 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 17:00 deri më 21:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Xhamping Klej


 • Adresa: M.T.Golloganov (Ivo Lola Ribar) 54
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10684 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 10:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kreativa Istok/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Malac genijalac-Centar/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tintiri Mintiri/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Genijalci/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

MKC Qendra Kreative për Fëmijë


 • Adresa: Kej Dimitar Vllahov, MKC 15
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10685 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

LTW Cambridge


 • Adresa: Brigada e 16-të Maqedonase 2/2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10685 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Синоќа целосно било изгасено производството во фабриката „Еуроникел“ претходно позната како Фени Индустри во Кавадарци – дознава Радио Лидер од извори во ...
сите 7 | | | веќе видена

Советот на Народната банка, на својата редовна седница, донесе одлука за натамошно раздвојување на стапките на задолжителна резерва од валутен аспект, заради ...
сите 43 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj