Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Qendra për edukim dhe argëtim të fëmijëve
 • Shkolla për gjuhë të huaja
 • Qendra edukimi
 • Shkolla private
 • Vende për zbavitjen e fëmijëve
 • Shkolla Për Matematikë
 • Çerdhe Fëmijësh Dhe Ente Parashkollore - Private
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Qendra për edukim dhe argëtim të fëmijëve në Shkup

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëPunojmë 7 ditë në javëAir-kondicioner

Xhamping Klej


 • Adresa: M.T.Golloganov 54
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 10:00 deri më 22:00

JumpingClay е совршен материјал за 3D моделирање. Најмеката и најлесната глина на светот лесно се оформува, се суши при контакт со воздух и не прави неред. Затоа децата ја обожаваат, но и возрасните во многу делови од светот.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1575384532_55.png?t=true&w=300&h=300

Alles klar


 • Adresa: Chedomir Kantardziev 18/3-b
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eduka Mak


 • Adresa: Mihaill Cokov 2-2/12
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Genijalci/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Habiland


 • Adresa: Bul.8 Shtatori p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 10:00 deri më 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

IPS


 • Adresa: Dragisha Mishoviq 2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Izvorçe-Montesori


 • Adresa: Nikolla Teslla 11
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kinder park


 • Adresa: Kej 13 Nëntori 4-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 09:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kreativa Istok


 • Adresa: Zllatko Shnajder 7-A
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

LTW Cambridge


 • Adresa: Brigada e 16-të Maqedonase 2/2
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

MKC Qendra Kreative për Fëmijë


 • Adresa: Kej Dimitar Vllahov 15, MKC
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Malac genijalac-Aerodrom/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Malac genijalac-Centar/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Malac genijalac-Karposh/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Malac genijalac-Kisella Voda/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Malac genjalac-Gazi Baba


 • Adresa: Blagoja Stefkovski 106
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7430 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Media Art Qendra


 • Adresa: Franklin Ruzvellt 47
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nikona


 • Adresa: Skoevska 242
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Palestër në shkollë


 • Adresa: Bukureshka 51
 • Vendi: Shkup
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Peperutka


 • Adresa: Hristo Tatarçev 47-V-2/8 (Sava Kovaçeviq)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Коронавирусот ги направи повидливи проблемите со финансиите на македонските општини. Анализите на Центарот за економски анализи покажуваат дека во првите три ...
сите 54 | | | веќе видена

Акциите на „GameStop“ минатата година во април вредеа само 2,80 долари, а во средата можеа да се продадат за неверојатни 340 долари. Само оваа година, цената ...
сите 3 | | | веќе видена

Преку сет-мерките и Центарот за вработување во Охрид од државната каса се инвестирани над 27 милиони денари. Според в.д. директор на Центарот за вработување во ...
сите 2 | | | веќе видена

Министерствата за економија и за животна средина ја разгледуваат можноста оваа година да го зголемат еколошкиот стандард и да се забрани увоз на возила кои се ...
сите 15 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj