Qendra për automjete-Gostivar

ParkingWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Boris Kidriç p.n.
  • Vendi: Gostivar
  • Distanca: ≈7829 км

  • Telefon 2: 042 214556
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1545728128_35.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Центар за моторни возила-Гостивар
Qendra për mjete motorike - Gostivari kryen këto shërbime:

• Kryen kontrollin teknike të të gjitha llojeve të automjeteve, rimorkiove dhe traktorëve.
• Ne kryejmë kontrollin e detyrueshëm mujor të të gjitha automjeteve që i nënshtrohen ligjit.
• Ne kemi pajisjet më të sofistikuara për kryerjen e kontrolleve teknike.
• Ne zotërojmë dhe përdorim aparat për gazrat e shkarkimit për automjete me ECO 5 dhe ECO 6.
• Kryejmë përpunimin e dritave dhe gazrave shterues.
• Mbushje pa pagesë të pneumatikëve me azot.
• Plotësim të dokumentacionit komplet për regjistrim të të gjitha automjeteve me çekë
• Çregjistrim i automjeteve.
• Ndryshimi i pronarit.
• Dhënie të patentave ndërkombëtare.
• Dhënie të autorizimeve ndërkombëtare për menaxhimin e automjeteve të huaja.
• Dhënien të patentave provë.
• Ne kemi një shtëpi brokeri për sigurim të detyrueshëm nga të gjitha kompanitë e sigurimeve.
• Një punonjës policie për regjistrimin, anulimin ose ndryshimin e pronarit.

ÇDO GJË NË NJË VEND!
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj