Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Stip
 • Manastir
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Qendra kontakti (call centre)
 • Marketing dhe advertajzing - agjenci
 • Telemarketing
 • Pagesë e borxheve
 • Konsallting
 • Softuere - Zgjidhje
 • Reklamim - Marketing Direkt
 • Këshilltarë Financiarë
 • Kompani Dhe Institucione Financiare
 • Baza E Të Dhënave - Shërbime
 • Transport Ndërkombëtar
Повеќе филтриПомалку филтри

Qendra kontakti (call centre) по градови

Berovë Kavadar Manastir Mavrovë Radovis Shkup Stip Tetovë

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Qendra kontakti (call centre)

Sava Osiguruvanje kontakt centar  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

  Sfera


  • Adresa: Mosha Pijade 127
  • Vendi: Berovë

  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

  Simpatell


  • Adresa: Kirill Vangellov Makedonski 4
  • Vendi: Manastir

  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

  Skaj koll


  • Adresa: 11 Tetori 86-3/2
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7852 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

  Sofika Group


  • Adresa: 23 Tetori (Vladimir Komarov) 11-a
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7853 км

  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

  Teleperformans


  • Adresa: Vasil Gjorgov 11
  • Vendi: Shkup

  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

  Trejd Point


  • Adresa: rr.7, f.Haraçinë 27
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7858 км

  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

  Videks bv


  • Adresa: Dimo Haxhi Dimov 24
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7853 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
  Mapa

  Процесот за снабдување со поевтина електрична енергија за клучните субјекти по одлуката на Владата тече непречено и без никаков застој, и сите пријавени кои ...
  сите 215 | | | веќе видена

  Хрватската куна ќе биде официјално парично средство во Хрватска заклучно со 31 декември 2022 година, согласно одлуката на Советот на ЕУ за приклучување на ...
  сите 23 | | | веќе видена

  – Во насока на искористување на добрите временски услови, деновиве во ТС Битола 2 се вршат засилени ремонтни активности согласно договорот за ревитализација ...
  сите 21 | | | веќе видена

  Премиерот Димитар Ковачевски побара од сите засегнати во државата да се однесуваат одговорно и рационално во овие тешки времиња на економска и енергетска ...
  сите 9 | | | веќе видена
   

  Hyni në Librin e Artë

  Emri i përdoruesitFjalëkalim  Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj