Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Gostivar
 • Veles
 • Manastir
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Qendra informative
 • Organizata joqeveritare
 • Kompani dhe institucione financiare
 • Sigurim pensional
 • Telefona të rëndësishëm
 • Fonde
 • Fonde Dhe Kompani Pensionale
 • Sigurim Dhe Kompani Sigurimi
 • Viza Udhëtimi - Marrje
 • Vetëqeverisja Lokale Dhe Komunat
 • 200 Më Të Suksesshëm
 • Arsim - Organizata
 • Aeroporte Dhe Shërbime Aeroporti
 • Ndihmë Juridike Dhe Shërbime Juridike
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Qendra informative

Oda Ekonomike e Maqedonisë


 • Adresa: Dimitrie Çupovski (Velko Vllahoviq) 13
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Organizata e Konsumatorëve të Maqedonisë


 • Adresa: Divizioni i 50-të 10-A
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Porta e hapur-La strada


 • Adresa: Hristo Tatarçev (Sava Kovaçeviq) 1-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Qendra Informative Inovative Europiane e Maqedonisë


 • Adresa: Dimitrie Çupovski (Velko Vllahoviq) 13
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

qendra informative

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Qendra Komuniteti në Strugë


 • Adresa: Vllado Malleski p.n.
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7426 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Qendra e Informacionit Britanik


 • Adresa: bul.Goce Dellçev 6
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Qendra e sherbimit civil/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Qendra informative e Maqedonisë


 • Adresa: Naum Naumovski Borçe 73
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Qendra informative e Unionit Europian


 • Adresa: bul.Kiril dhe Metodij (M.H.Jasmin) 52-v
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Qendra informative për të rinjë


 • Adresa: Trifun Haxhi Janev 7-5/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Qendra për Punësim-Info qendra/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Qendra për informim të qytetarëve-Komuna Karposh


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 68
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км

Kategoritë:

qendra informative

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Qendra për zhvillim të rajonit të Pellagonisë


 • Adresa: Tomaki Dimitriovski 7
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7481 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

qendra informative

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Qyteti Shkup 24 info


 • Adresa: bul.Ilinden 82
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

SAVA pensionale


 • Adresa: Nënë Tereza (Vodnjanska) 1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Spektar-Qendra informative qytetare


 • Adresa: Radanski Pat 195
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7493 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stopanska Banka SHA-Shkup-qendra e kontaktit


 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Kategoritë:

qendra informative

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

www.mia.com.mk


 • Adresa: Kej Dimitar Vllahov 4 kati 2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

ЕВН Хоме како Универзален снабдувач на електрична енергија, на денешниот тендер за набавка на електрична енергија за задоволување на потребите на корисниците ...
сите 163 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj