Qendra e Maqedonisë për Kulturë dhe Zhvillim


  • Adresa: Gjorçe Petrov p.n.,k.p.11
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7420 км

  • Faksi: 02 3222992

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Mapa

Со цел полесно справувањето на нашата земја со пандемијата предизвикана од коронавирусот, НЛБ Банка АД Скопје реализираше донација од 50 илјади евра, како ...
сите 113 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj