Qendër Biznesi-Ading

Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Kuzman Shapkarev 5
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈9435 км

  • Telefon 2: 02 2050981
  • Faksi: 02 2035170
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1396606201_65.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Qendra e Biznesit Ading SHPK është anëtare i grupacionit ADING e themeluar në vitin 1991 si qendër e parë profitabile.

Veprimtaria themelore e Qendrës së Biznesit Ading është tregti me shumicë dhe pakicë me materiale ndërtimore.
Struktura e produkteve e cila është e përfaqësuar në paletën shitëse të Qendrës së iznesit – Ading në pjesën më të madhe për nevojat e ndërtimtarisë.

Ne ju ofrojmë:

- Aditive për betone dhe llaçe, hidroizolim, kit, lenta që nuk lëshojnë ujë
- Lyerje mbrojtëse për beton, çelik dhe dru
- Ngjitës ndërtimor dhe masa për rrafshim
- Fasada dekoruese dhe lyerje për enterier
- Vegla dhe pajisje kopshtarie
- Produkte nga PVC dekoruese, kapakë nën dritare , ristela këndore për dysheme, panele dekorative muri, lamperi dekorative për strehë
- Elektromateriale
- Vegla dhe pajisje për ndërtim
- Kanale rrjedhëse betoni dhe puste
- Membrana çatie
- Geotekstil
- Materiale për injektim dhe sisteme për mos lëshim të ujit
- Profile për hapje
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj