Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Ohër
 • Manastir
 • Gjevgjeli
 • Kumanovë
 • Tetovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Punë dore
 • Suvenire
 • Stoli - prodhim dhe tregti
 • Gift-shop
 • Filigrane
 • Qelq - Përpunim Artistik
 • Dasma - Lule Dhe Dekorime Të Tjera
 • Materiale Dekorative
 • Qeramikë - Produkte
 • Veshje Kombëtare
 • Ikona
 • Drugdhendje
 • Bizhuteri
 • Vitrazhe (Vizatime Në Dritare)
 • Enterier - Projektim Dhe Dizajn
 • Organizata Joqeveritare
 • Etno Shitore
 • Art - Vepra Arti - Tregti
 • Drugdhendës
 • Piktorë
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Punë dore

Gift hous


 • Adresa: Bul.Partizanski Odredi 29 lok.15
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км

Kategoritë:

gift-shop, punë dore

My Precious


 • Adresa: Vasil Gjorgov 29/2 lok.13
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км

Zana


 • Adresa: Fronti Popullor 5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 11:00 deri më 18:00

Kategoritë:

punë dore, rrobaqepës

M Art


 • Adresa: Vasil Gjorgov 4, Kapishtec
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км

OrnamentiDyqane muzeu


 • Adresa: Josif Mihailloviq 7
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Mali prstinja


 • Adresa: Gjorgji Skrizhevski 8-b
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км

Xhelo


 • Adresa: Bellgradska 39
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 19:30

Anmanigo


 • Adresa: QT Mavrovka kati nëntokë lok.49
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км

Rosa Manevska - Rossi


 • Adresa: Pançe Arsovski 70
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7853 км

Kategoritë:

piktorë, punë dore

Drakull


 • Adresa: Venijamin Maçukovski 2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7853 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 20:00

Shalom


 • Adresa: Hristo Tatarçev 47-3/58 (Sava Kovaçeviq)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7854 км

Kategoritë:

punë dore, bizhuteri

KvillKategoritë:

punë dore, filigrane

Mapa

Становите во скопски Карпош и Центар ќе поскапуваат доколку не престане мораториумот за градба. Вакви се прогнозите на познавачите на пазарот на недвижнини за ...
сите 32 | | | веќе видена

На денешната прес-конференција, компанијата Макпетрол АД ја промовираше новата наградна игра за 2020 година, од „ВЕРНА секогаш со Вас“, која започнува на 1ви ...
сите 44 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj