Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Ohër
 • Manastir
 • Gjevgjeli
 • Kumanovë
 • Tetovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Punë dore
 • Suvenire
 • Stoli - prodhim dhe tregti
 • Filigrane
 • Gift-shop
 • Qelq - Përpunim Artistik
 • Dasma - Lule Dhe Dekorime Të Tjera
 • Materiale Dekorative
 • Qeramikë - Produkte
 • Veshje Kombëtare
 • Ikona
 • Drugdhendje
 • Modë - Aksesorë
 • Bizhuteri
 • Vitrazhe (Vizatime Në Dritare)
 • Fasada - Materiale Dhe Realizim
 • Organizata Joqeveritare
 • Artistë Të Pavarur
 • Etno Shitore
 • Art - Vepra Arti - Tregti
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Punë dore

Fatbordha


 • Adresa: Radovan Coniq 46
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7819 км

Princesha


 • Adresa: Abdyl Frashëri 75
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 18:00

Dirjan DizajnKategoritë:

punë dore

Zoki 2Konet


 • Adresa: Bul.Partizanski Odredi 149/17
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7847 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

Nena dekoracii


 • Adresa: Vëllezërit Galevi 8-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7847 км

Nena dekoracii që nga viti 2008 veprimtaria themelore është punimi me dorë i sendeve dekoruese nga materiale të ndryshme për qëllime tv ndryshme.

Inkaso


 • Adresa: Rafaell Batino 21-b
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7847 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

punë dore, ikona, atelje

Glass&Silver


 • Adresa: Vollgogradska 2-4/7
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7848 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 20:00

Punime dore unike


 • Adresa: Radishanski pat 170
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7848 км

Kategoritë:

punë dore

Art pontes


 • Adresa: Bul.Partizanski Odredi 66/b-lok.4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7849 км

Karla Juvelir


 • Adresa: Prashka 26
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7849 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 12:00 deri më 20:00

Mali neshtaKategoritë:

punë dore

Srma design studio


 • Adresa: Nikolla Teslla 2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7850 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

Kategoritë:

suvenire, punë dore

Vasilka AleksoskaKategoritë:

punë dore

Alekstra Punëdore


 • Adresa: Dime Anicin 5-15
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Mapa

Ново Volvo Car Финансирање со фиксна каматна стапка од 4,5%! По отворањето на новиот салон на Volvo Cars во Скопје, компанијата Премиум АГС деновиве претстави ...
сите 9 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи