Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Ohër
 • Manastir
 • Tetovë
 • Gjevgjeli
 • Prilep
 • Kumanovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Punë dore
 • Suvenire
 • Stoli - prodhim dhe tregti
 • Shërbime të specializuara - individë
 • Filigrane
 • Gift-Shop
 • Lesh - Përpunim, Prodhim Dhe Tregëti
 • Qelq - Përpunim Artistik
 • Dasma - Lule Dhe Dekorime Të Tjera
 • Tekstil Dhe Prodhime Tekstili - Prodhim
 • Materiale Dekorative
 • Qeramikë - Produkte
 • Veshje Kombëtare
 • Ikona
 • Drugdhendje
 • Modë - Aksesorë
 • Bizhuteri
 • Vitrazhe (Vizatime Në Dritare)
 • Fasada - Materiale Dhe Realizim
 • Organizata Joqeveritare
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Punë dore të thurrura

Fatbordha


 • Adresa: Radovan Coniq 46
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7819 км

Princesha


 • Adresa: Abdyl Frashëri 75
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 18:00

Alekstra Punëdore


 • Adresa: Dime Anicin 5-15
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

An Art


 • Adresa: Jane Sandanski 10
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7980 км

Kategoritë:

punë dore

Anmanigo


 • Adresa: QT Mavrovka kati nëntokë lok.49
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км

Art pontes


 • Adresa: Bul.Partizanski Odredi 66/b-lok.4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7849 км

Atelie ZografDirjan DizajnKategoritë:

punë dore

Drakull


 • Adresa: Venijamin Maçukovski 2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7853 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 20:00

Dyqane muzeu


 • Adresa: Josif Mihailloviq 8
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Mapa

Светска банка со заем од 125 милиони евра ќе и помогне на државава да ја зајакне одржливоста на јавните финансии и да ја подобри конкретноста на пазарот. ...
сите 59 | | | веќе видена

Фондот за иновации донесе одлука првично на кои 30 проектни апликации ќе им одобри грантови за ко-финансирање со кои се исцрпува 99% од предвидениот буџет на ...
сите 17 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи