Промонт инженеринг

Работиме 6 дена во неделата

  • Адреса: стар Караорман б.б.
  • Место: Штип
  • Оддалеченст: ≈10741 км
  • Локација: Индустриска зона

  • Телефон 2: 032 304230
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 15:00
    Саб од 08:00 до 13:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1468393988_43.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Промонт инженеринг дооел Штип е компанија со повеќе од 20 годишно искуство која произведува и вградува високо квалитетни проиводи кои обезбедуваат на клиентиете енергетска ефикасност, долготрајност и стабилна функционалност.

Наши производи се:
- ПВЦ врати и прозори
- Алуминиумски врати и прозори
- Влезни врати
- Подигачко клизни системи
- Надпрозорски вградени ролетни
- Надворешни алуминиуски ролетни
- RAL монтажа на врати и прозори

Наши партнери се: VEKA AG, Alumil, Siegenia, Stublina, Кристал 64
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи