Promedika Medikal Centar

ParkingPunojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditorePunojmë me kartona të kaltërt

  • Adresa: bul.Kiril dhe Metodij (M.H.Jasmin) 50-1/2, fahu p.122
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈10684 км
  • Lokacioni: Përball Q.T. Ramstor

  • Telefon 2: 02 3248451
  • Faksi: 02 3248401
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 20:00
    Sh nga 09:00 deri më 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{sq}logo_1432301762_3.jpg?t=true&w=300&h=300


Promedika Qendra Medikale është klinikë private e cila Ju ofron spektër të gjerë të shërbimeve specialistike dhe përkujdes profesional dhe cilësor, nga diagnoza deri në rehabilitim në ambient të këndëshëm.

Ekipi nga ekspertë të cilët të cilët përbëjnë qendrën tonë është i përgatitut me diturin e vet, përvojën, durimin dhe dashamirësinë që të kujdesen për shëndetin tuaj, duke respektuar standardet dhe principet më të larta të mjekësisë bashkëkohore dhe rekomandimet e OBSH.

Ekspertët tanë nga lëmitë e ndryshme të mejkësisë me ndihmën e pajisjeve më bashkëkohore, janë në gjendje shpejt dhe në menyrë të sakt të përcaktojnë diagnozën dhe të ordinojnë terapi adekuate bashkëkohore.

Në ambientin e pajisur dhe të ngrohtë çdoherë do të ndieni të mirëseardhur.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj