Promedika Farm

ParkingTransport publikPunojmë 6 ditë në javëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditorePunojmë me kartona të kaltërt

 • Adresa: Shën Kiril dhe Metodij 50 fahu p.122 (M.H.Jasmin)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Lokacioni: Përball Q.T. Ramstor

 • Faksi: 02 3248401
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00
  Sh nga 09:00 deri më 14:00Foto nga vendndodhja
Retail Price - VAT Included:990 MKD

MoliCare® Premium Soft - diapers fo ...

Retail Price - VAT Included:303 MKD

Kids toothbrush

Retail Price - VAT Included:935 MKD

Diapers for active adults - MoliCar ...

Retail Price - VAT Included:400 MKD

Pads for light incontinence for wom ...

Retail Price - VAT Included:690 MKD

SET AGAINST BAD BREATH BREATHRX

Retail Price - VAT Included:800 MKD

Prima Home Care - Home test for Hel ...

Retail Price - VAT Included:1.405 MKD

Maybe Baby ™ - a test to determine ...

Retail Price - VAT Included:1.350 MKD

Apparatus for measuring blood press ...

Retail Price - VAT Included:1.300 MKD

Infrared (soluks) lamp Efbe-Schott ...

Retail Price - VAT Included:3.000 MKD

Inhaler emed A440

Retail Price - VAT Included:7.300 MKD

Ultrasonic toothbrush by Emmi Denta ...

Retail Price - VAT Included:676 MKD

Gel bleaching and remineralization ...

Retail Price - VAT Included:289 MKD

Brush the dentures Protho brush del ...

Retail Price - VAT Included:19 MKD

Toothbrush disposable - Happy Morni ...

Retail Price - VAT Included:239 MKD

Toothbrush Alpha-ion

Retail Price - VAT Included:230 MKD

Hourglass - Timer for cleaning teet ...


Shikoni prodhimet tona në

Rezultatet e rekomanduara për kërkimin tuaj:

ParkingWi-Fi ZonëAir-kondicioner

Alkaloid AD Shkup


 • Adresa: Bul.Aleksandri i Maqedonisë 12
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7854 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 15:30

ALKALOID SHA Shkup është kompani e cila mv shumë se 8 dekada punon në prodhimin e barnave, përpunimin e bimëve të papërpunuara, prodhimin e produkteve kozmetike dhe kimike.

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëPunojmë 7 ditë në javëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditore

Higija farm


 • Adresa: Skopska 17
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7908 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 20:00

Аптеката Хигијафарм во својот асортиман има високо квалитетни козметички препарати. Со годините во склоп на аптеката истовремено се развива и Галенската лабараторија за изработка на магистрални лекови.

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

Biofarm


 • Adresa: Hristijan Todorovski Karposh 31
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7920 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:30 • Sh nga 08:00 deri më 20:00 • D nga 08:00 deri më 14:00

Biofarm është një kompani që gjithmonë punon në të njëjtat parime, të të cilat ne besojmë sot: produkte cilësore, bimore për mënyrë më të shëndetshme dhe më të natyrshme të jetës.

ParkingPunojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

Akacia


 • Adresa: Kozle 88-b/3 lok.3 dhe 4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7849 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 21:00 • Sh nga 08:00 deri më 20:00

Kategoritë:

barnatore

Foto nga vendndodhja
Mapa

Македонската економија е во добра кондиција и реални се очекувањата земјата да стаса до раст од 3,5 отсто, оценува министерката за финанснии Нина Ангеловска по ...
сите 93 | | | веќе видена

„СДСМ како одговорна партија, во изминатите две години спроведе низа мерки и политики кои обезбедуваат зголемување на животниот стандард, намалени трошоци и ...
сите 132 | | | веќе видена

Генералниот секретар на Светската царинска организација (СЦО), Кунио Микурија во периодот од 21 до 23 октомври 2019 година ќе престојува во официјална посета ...
сите 13 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj