ProKredit Banka AD Skopje

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner


  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/03438e665b42dd34beb4a53c6d6212c6.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Për dallim nga bankat e tjera, banka jonë nuk promovon kredi konsumi. Në vend të kësaj, ne fokusohemi në veprimtari të përgjegjshme bankare nëpërmjet ndërtimit të kulturës së kursimit dhe partneritetit afatgjatë me klientët tanë. Aksionarët tanë presin kthim të sigurt të investimeve për një periudhë të gjatë kohore. Investojmë në mënyrë të konsiderueshme në trajnimin e të punësuarve tanë me qëllim që të krijojmë atmosferë të këndshme dhe efikase punuese dhe të mundësojmë edhe shërbim më profesional dhe më cilësore për klientët tanë.

Ne e kuptojmë nevojën për shërbim bankar cilësor.

Ne e dimë se ju meritoni më të mirë dhe vazhdimisht përmirësohemi.

Çdo ditë kujdesit për ju dhe ju ndihmojmë t’i përmbushni të gjitha detyrimet në një vend, shpejt dhe thjesht.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj