Progres auto


  • Address : bul.Kocho Racin 33
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈10685 км
  • Location: под Олимписки базен


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1667296901_05.png?t=true&w=300&h=300


Photo & Video Galery

Прогрес ауто
Прогрес Ауто Консалтинг e cервисен центар кој што се занимава со целосна дијагностика на сите брендови автомобили.

Вршеме рутински и итни сервиси и поправки на ваштите автомобили.

Нашиот сервис располага со врвни професионалци кои се секогаш подготвени да одговорат на проблемите со кои се соочува Вашето возило. Користиме премиум опрема, компјутери и најсовремени софтвери за целосна дијагностика и сервисирање на возила.

Услуги кои ги нуди Прогрес Ауто Консалтинг се:
Сервис на Вашето возило
Машинско чистење на DPF филтри
Каросериски поправки и фарбање
Компјутерска дијагностика
Отстранување на сложени дефекти
Машинско чистење на систем за греење и инсталација.
Чистење на DPF филтри, филтри за воздух

Посетете не во општина во Центар, на бул. Кочо Рацин 33, Скопје Под Олимписки Базен и уверете се во квалитетот, брзината и тимот од професионалци со кои располагаме.

more
Map

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel