Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Ohrid
 • Strumica
 • Bitola
 • Stip
 • Gevgelija
 • Veles
 • Kumanovo
 • Gostivar
 • Tetovo
 • Prilep
 • Struga
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Product packaging & shipping materials
 • Packaging - cardboard
 • Packing & packaging materials & supplies
 • Packing foils
 • Printing & writing paper products - wholesale
 • Printing Services
 • Cardboard, Carton & Corrugated Boxes
 • Catering - Packaging
 • Sacks & Bags
 • Paper Bags
 • Plastics & Plastic Products
 • Printing Services
 • Packaging - Plastic Foils
 • Plastics & Plastic Products - Manufacturers & Wholesale
 • Stick-On Ribbon (Sticky Tape)
 • Advertising & Promotional Products
 • Plastic Bags
 • Packaging Machinery
 • Folks - Aluminum
 • Packaging - Plastic Bottles
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Product packaging & shipping materials


Din best


 • Address : bul.Partizanski Odredi 127
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7848 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:30 • Sat from 09:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dumal


 • Address : bul.3-ta Makedonska brigada 10
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7853 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Duopak


 • Address : Lazar Licenovski 31-B
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Elema


 • Address : Str.51 br.132 Stopanski dvor
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7843 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

ЕЛЕМА, вашиот сигурен и лојален партнер, е основана во 1991година.Со повеќе од 27 години искуство, не само што гарантираме висок квалитет, туку и иновативен пристап за да им ги дадеме на нашите клиенти само најдобрите и креативни решенија и искуства кога станува збор за обликување(калапи за машина) со вбризгување и дување, како и производство на предмети од пластични маси, со цел да се задоволат потребите и барања на нашите ценети клиенти.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1568892050_01.jpg?t=true&w=300&h=300

Elibo Trejd


 • Address : Dragan Stoparevic 2
 • Place: Kumanovo
 • Distance: ≈7863 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ferprom


 • Address : ul.852 br.62 kompleks Gazela
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7855 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 15:30 • Sat from 08:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Flaska/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fluting-mak


 • Address : Raklis b.b.
 • Place: Radovis

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fustelarko borec


 • Address : Industriska b.b., p.faks 74
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7910 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ginis


 • Address : Borka Taleski 212
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7903 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gumaterm


 • Address : 11-ti Oktomvri 29/1 lok.5
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 20:00 • Sat from 08:00 to 15:00

Gumaterm is a company that sells micropore rubber and profiles, engineering plastics, rubber products at the most favorable prices and with the highest quality.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1560236193_75.png?t=true&w=300&h=300

Hartoplast


 • Address : Slobodan Mitrov Danko 3
 • Place: Gevgelija
 • Distance: ≈7979 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ile euro kartonal


 • Address : Industriska 36, s.Rabrovo
 • Place: Valandovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Inter Kasto


 • Address : M.T.Gologanov 28
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7851 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Посебно тело за заедничко привлекување на инвестиции за земјите од Западен Балкан и заеднички настап во Берлин, Дубаи и Шангај договориле стопанските комори од ...
сите 88 | | | веќе видена

Народната банка за годинава очекува порст на странските инвестиции во земјава и постепено стабилизирање на износот на дознаките од странство, но не и дека тие ...
сите 83 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel