Pro sport

ParkingPunojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Filipi i Dytë Maqedonas p.n. TC Soravija llok.2
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7852 км
  • Lokacioni: QT Soravia kati 1

  • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 17:00
    Sh nga 11:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1590658338_83.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Вам Ви останува да ги посетите нашите продавници во Градскиот Трговски Центар во Скопје,“Трофеј“ кај рампата во Кисела Вода во Скопје
më shumë
Retail Price - VAT Included:2.950 MKD

Ролерки MS 101

Retail Price - VAT Included:3.800 MKD

Ролерки MS 560

Retail Price - VAT Included:2.500 MKD

Ролерки Proskate

Retail Price - VAT Included:1.200 MKD

Детски ролерки

Retail Price - VAT Included:3.500 MKD

Ролерки модел 103А

Retail Price - VAT Included:3.900 MKD

Ролерки модел 103А

Retail Price - VAT Included:2.400 MKD

Ролерки модел AXT

Retail Price - VAT Included:2.950 MKD

Ролерки модел А1


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj