Про спорт

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Филип Втори Македонски б.б. ТЦ Соравија лок.2 приземје
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7425 км
  • Локација: ТЦ Соравија 1 кат

  • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 17:00
    Саб од 11:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1590658338_83.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Вам Ви останува да ги посетите нашите продавници во Градскиот Трговски Центар во Скопје,“Трофеј“ кај рампата во Кисела Вода во Скопје
повеќе
13%заштеда
Цена со ДДВ:1.100 ден.950 ден.

King Camp душек

10%заштеда
Цена со ДДВ:30.000 ден.27.000 ден.

КАЈАЦИ ПАТФАЈНЕР

Цена со ДДВ:2.350 ден.

Ранец AXON ACTIV

Цена со ДДВ:3.850 ден.

Ранец SAULO 65

Цена со ДДВ:500 ден.

Столица троножна

Цена со ДДВ:1.350 ден.

Кампинг масичка

Цена со ДДВ:850 ден.

Столица-кампинг

Цена со ДДВ:4.650 ден.

Шатор за кампување HEKATE 2

Цена со ДДВ:1.250 ден.

Весла за чамци Скопрега,Италија

Цена со ДДВ:750 ден.

Вреќа за спиење TREKKER

Цена со ДДВ:3.250 ден.

Вреќа за спиење ST.MORITZ

Цена со ДДВ:1.850 ден.

Вреќа за спиење LAGHAU

Цена со ДДВ:8.000 ден.

Шатор EAGLE 3+1

Цена со ДДВ:3.950 ден.

Ранец за планинарење SAULO 65

Цена со ДДВ:1.850 ден.

Планинарски стапчиња Аxon Broad Bla ...


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи