Pro Kronos

ParkingWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Naum Naumovski Borçe 77
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7424 км

  • Telefon 2: 070 243183
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Pro Kronos SHPKNJ është shoqëri për prodhim, shërbime dhe tregti që ofron shërbime marketingu dhe produkte nga gusha e brendimit- punimit- gravitimit të produkteve.

Produkte dhe shërbime:
• Pllaka-bezhe
• Vula
• Stilolapsa
• Mbajtëse
• Gravim metalesh
• Gravim xhami
• Pllaketa dhe suvenire
• Tabela reklamuese
• Porcelan

Nga fillimi i vitit 2000 dhe deri më sot, ne me sukses ekzistojmë si një pjesë e pazëvendësueshme për të gjithë ata që kanë nevojë për shërbim cilësor dhe të shpejtë.

Jemi veçanërisht krenar me mirënjohjet në adresën tonë nga bashkëpunëtorët dhe klientët tanë, me të cilat jemi shumë krenar, si dhe kontributi ynë i madh në modernizimin e veglave teknologjike të përparuara, mjete dhe sende që na veçojnë si kompani në përmbushjen me seriozitet të të gjitha detyrimeve tona.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj