Pro-fit vis

Punojmë 6 ditë në javëWi-Fi Zonë


  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 16:30
    Sh nga 11:30 deri më 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1640603312_64.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Dietë me nivel të lartë proteinash me pak kalori, zvogëlim i shpejt dhe efikas i peshës trupore pa uri!

Produkte:
• Diet bars
• Diet Shakes
• Diet Soups
• Meal Shakes
• Meal Bars
• Breakfast
• Snack Bars

-Gjithmonë konsultime falas
-Çmime më të arsyeshme në treg
-Vakte proteinash -mbi 50 shije të ndryshme
më shumë
37%save
Retail Price - VAT Included:3.200 MKD2.016 MKD

20 Abso Zero Vegan bars-different f ...

Retail Price - VAT Included:99 MKD

The Real HiLife Cracker 75gr.

Retail Price - VAT Included:999 MKD

NuMe Shake Chocolate Muffin - 6pcs

37%save
Retail Price - VAT Included:1.600 MKD1.008 MKD

Мусли гранола со вкус на карамела и ...

30%save
Retail Price - VAT Included:8.490 MKD5.943 MKD

Box for 2 weeks

30%save
Retail Price - VAT Included:8.490 MKD5.943 MKD

Пакет 2- 2 weeks

15%save
Retail Price - VAT Included:2.000 MKD1.700 MKD

Pure Collagen Peptides 300g.

Retail Price - VAT Included:199 MKD

CRUX Путер од кикирики 330гр

Retail Price - VAT Included:138 MKD

Sandwich bread Hi Life 140gr

Retail Price - VAT Included:1.120 MKD

Pizza preparation with sauce - 7pcs

Retail Price - VAT Included:1.120 MKD

High - protein pasta. 7pcs

Retail Price - VAT Included:1.120 MKD

Chocolate flavoured pudding, cold d ...


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj