Про-фит вис

Работиме 6 дена во неделатаWi-Fi Зона

  • Адреса: Дане Крапчев 28
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈10683 км

  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 16:30
    Саб од 11:30 до 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1640603312_64.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Високо-протеински производи со намалени калории, намалени масти и намалени јаглени хидрати и шеќери.

Избалансирана храна без ГМО, без глутен, со додаден колаген

-Бесплатни консултации
-Над 60 различни вкусови
-Вегански и Вегетаријански
повеќе
56%заштеда
Цена со ДДВ:1.819 ден.800 ден.

Pro-Fit Program 2

50%заштеда
Цена со ДДВ:105 ден.53 ден.

The Real HiLife Cracker Italian tas ...

50%заштеда
Цена со ДДВ:99 ден.50 ден.

The Real HiLife Cracker 70gr.

39%заштеда
Цена со ДДВ:1.803 ден.1.100 ден.

Pro-Fit Program 1

Цена со ДДВ:6.480 ден.

BOX 1

Цена со ДДВ:6.350 ден.

BOX 2

Цена со ДДВ:6.570 ден.

BOX 6

Цена со ДДВ:6.670 ден.

BOX 7

Цена со ДДВ:4.645 ден.

BOX 4

Цена со ДДВ:5.934 ден.

BOX 3

Цена со ДДВ:4.215 ден.

BOX 5


Видете ги нашите производи на
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи