Про Центар Системи

Работиме 6 дена во неделатаКлиматизирано

  • Адреса: Јадранска магистрала (Качанички пат), с.Визбегово б.б.
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7847 км
  • Локација: Индустриска зона Визбегово

  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00
    Саб од 09:00 до 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1417601047_93.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Во мај 2014 година во Македонија се отвори застапништво на Германската групацијата "Profine GmbH" која е сопственик на реномираните марки:
• TROCAL - www.trocal.ba
• KOMMERLING - www.koemmerling.ba
• KBE - www.kbe.ba

Нашето искуство во производството на пвц профили наменети за производство на врати и прозори се мери со децении, а во оваа област сме лидери на европскиот пазар со 26% застапеност. Profine има вкупно 3700 вработени на 29 локации во 22 земји во светот. Моменталниот производен капацитет на висококвалитетни пвц профили од 450.000 т. годишно е уверлив доказ за нашите можности и довербата која ја имаме од нашите клиенти.

Правилниот избор на системски профили е една од најважните одлуки, а при донесувањето на одлуките човек треба да се раководи според следниве критериуми:
• конкурентност
• широк асортиман во понудата
• квалитет и углед на производителот
• технички сервис и маркетинг

За сите профилни системи групацијата Ви нуди широка палета од над 20 нијанси на обоени профили. Фирмата која ги застапува е ПРОЦЕНТАР СИСТЕМИ ДОО со седиште на ул. Јадранска Магистрала бб, 1000 Скопје, Индустриска зона Визбегово.

Ве покануваме да го посетите нашиот продажен простор каде ќе ве пречека нашиот љубезен персонал.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи