Пребарувањето е оптимизирано за Тетово

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Охрид
 • Струга
 • Дојран
 • Скопје
 • Крушево
 • Берово
 • Битола
 • Гевгелија
 • Маврово
 • Ресен
 • Велес
 • Прилеп
 • Кавадарци
 • Тетово
 • Штип
 • Куманово
 • Струмица
 • Пехчево
 • Крива Паланка
 • Неготино
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Апартмани и приватни соби - изнајмување
 • Ресторани
 • Хотели
 • Хостели
 • Ресторани - рибни
 • Кафе-Барови И Кафе-Клубови
 • Туристички Агенции
 • Преноќишта (Конаци)
 • Викендички - Изнајмување
 • Ресторани - Национални
 • Ресторани - Пицерии
 • Базени За Пливање
 • Винарски Визби
 • Авионски Билети
 • Винотеки (Винарници)
 • Гостилници
 • Спа Центри
 • Мотели
 • Кампови
 • Вина - Производство
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Приватно сместување


Холидеј Делукс (Holiday'n'Deluхe Suites)


 • Адреса: бул.Кочо Рацин 18/20
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7425 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Христи


 • Адреса: Долно Коњско б.б.
 • Место: Охрид

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Христијан


 • Адреса: Мите Димоски 11
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7426 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ххл Сити центар


 • Адреса: Кавала 6
 • Место: Битола

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Цапарко


 • Адреса: Тодор Проески (Маршал Тито) 46
 • Место: Крушево
 • Оддалеченст: ≈7452 км
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Цветко


 • Адреса: Илинденска 102
 • Место: Крушево
 • Оддалеченст: ≈7453 км
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Центар рум


 • Адреса: Андон Дуков 19
 • Место: Охрид

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Центар Сити


 • Адреса: Тале Христов 4
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7475 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Централ Перл


 • Адреса: бул.Туристичка 73-7
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7438 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Цитадела Апартмани


 • Адреса: Кузман Капидан 16
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7438 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Црвенковска Елпис


 • Адреса: Кеј Маршал Тито 86
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7439 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Чардак


 • Адреса: Кузман Капидан 68-в
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7438 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Чеменко


 • Адреса: нас.Долно Коњско
 • Место: Охрид

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Чијат Какел


 • Адреса: Гоце Делчев 17/19
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7438 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Чинго


 • Адреса: нас.Исток Долно Коњско
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7442 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Чодосова колиба


 • Адреса: лок.Рамна Река
 • Место: Пехчево
 • Оддалеченст: ≈7544 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Чолакови


 • Адреса: Архиепископ Михаил (Владимир Назор) 104
 • Место: Велес

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Чуков Тодор


 • Адреса: Маршал Тито 136
 • Место: Дојран
 • Оддалеченст: ≈7565 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Џанис Свис Апартментс


 • Адреса: Цветан Димов 143
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7425 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Шкариќ Ивица


 • Адреса: Маршал Тито б.б.
 • Место: Дојран
 • Оддалеченст: ≈7565 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Македонските банки, добро капитализирани и ликвидни, се соочија со неколкуте кризи во изминатиот период. Нивната отпорност на кризата се должеше на нивните ...
сите 35 | | | веќе видена

Новата CASH IN услуга на Стопанска банка а.д. Битола на клиентите им овозможува депонирање- уплата на готовина на нивната сметка преку банкоматитe, ...
сите 34 | | | веќе видена

Голем синџир нафтени компании се обиделе да печалат врз грбот на државата и да го прекршуваат Законот. Има мало намалување на уплатата на ДДВ, но поголем ...
сите 9 | | | веќе видена

Како да нема крај на зголемувањето на цените на становите во Македонија. По бројните написи дека цените на недвижностите растат со забрзано темпо, очекувањата ...
сите 33 | | | веќе видена

Во текот на следната година не се очекува поскапување на лебот и брашното, велат мелничарите од Македонија. Тие објаснија дека цената на пченицата е стабилна и ...
сите 8 | | | веќе видена

Министерството за земјоделство, шумарство и водостопанство ги известува сточарите, дека Агенцијата за финансиска поддршка во земјоделството и руралниот развој ...
сите 23 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи