Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Охрид
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Апартмани и приватни соби - изнајмување
 • Ресторани
 • Хотели
 • Ресторани - пицерии
 • Туристички агенции
 • Ресторани - Национални
 • Спа Центри
 • Ресторани - Рибни
 • Бродови И Чамци - Изнајмување
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Приватно сместување во Охрид


Тифани


 • Адреса: Богомилска 134
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7439 км
 • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Томе


 • Адреса: Кирил и Методиј 17-а
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7438 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Топенчаров Гест хаус


 • Адреса: Коста Абраш 17
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7438 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ту брадарс


 • Адреса: нас.Лагадин
 • Место: Охрид

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ќире Младеноски


 • Адреса: с.Орман
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7436 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ураниа


 • Адреса: Коста Абраш 27
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7438 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Феликс


 • Адреса: Димитар Влахов 23
 • Место: Охрид

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Филип


 • Адреса: Долно Коњско б.б.
 • Место: Охрид

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Форевер


 • Адреса: нас.Лагадин
 • Место: Охрид

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Форест енд лејк


 • Адреса: с.Елшани
 • Место: Охрид

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Форест парадајс


 • Адреса: с.Пештани
 • Место: Охрид

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Хаус Костоски


 • Адреса: Александар Гушо 5-а
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7439 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Хаус Петар


 • Адреса: Дејан Војвода 123
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7438 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Христи


 • Адреса: Долно Коњско б.б.
 • Место: Охрид

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Центар рум


 • Адреса: Андон Дуков 19
 • Место: Охрид

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Централ Перл


 • Адреса: бул.Туристичка 73-7
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7438 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Цитадела Апартмани


 • Адреса: Кузман Капидан 16
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7438 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Црвенковска Елпис


 • Адреса: Кеј Маршал Тито 86
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7439 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Чардак


 • Адреса: Кузман Капидан 68-в
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7438 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Чеменко


 • Адреса: нас.Долно Коњско
 • Место: Охрид

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

СДСМ обезбедува силна поддршка за земјоделците, со кои се постигнува одржливости и развој на земјоделството, велат од СДСМ. „Се креираат мерки, според ...
сите 63 | | | веќе видена

Се огласија од ЕСМ за последниот тендер даден на Марковски компани на сума од 46 милиони евра. „АД ЕСМ како одговорна компанија ја спроведува активната ...
сите 10 | | | веќе видена

„Со договорот за стратешката инвестиција за изградба на когенеративна централа во Скопје, се обезбедува поевтина струја за граѓаните во наредните 20 години. Со ...
сите 82 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Вонредна помош од речиси 2,5 милиони евра добива А.Д. Македонски железници – транспорт. Намената е за исплата на платите и за ...
сите 26 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи