Prima Danca


  • Address : 23-ti Oktomvri (Vladimir Komarov) 1-a/5 lok.1
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈10685 км

  • Telephone 2: +389 71 248181
  • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 22:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Map

Прво за неа се бараа дури еден милион евра, па потоа очекувањата се симнаа на 600 илјади. Но, никој не ја сакаше, за сега да се нуди за 350 илјади евра. Но, ...
сите 19 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути За отворање нови работни места во претпријатијата – микро, мали и средни, државата ќе се задолжи со 50 милиони евра кај Банката за ...
сите 29 | | | веќе видена

Поради големиот број пристигнати апликации, Министерството за економија донесе одлука, заклучно со крајот на денешниот ден, 16.2.2024 година, до 15.30 часот, ...
сите 16 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel