Прима Данца


  • Адреса: 23-ти Октомври (Владимир Комаров) 1-а/5 лок.1
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7853 км
  • Локација: Близу до новата зграда на ПИОМ

  • Телефон 2: 071 248181
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 22:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Фирмата „Буши фешн“ ја купи зградата на „Технометал Вардар“ на улица Македонија, во строгиот центар на градот. Како што неофицијално дознава САКАМДАКАЖАМ.МК, ...
сите 3 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи