Пресинг

Паркинг

  • Адреса: Караорман 9
  • Место: Битола
  • Оддалеченст: ≈7480 км

  • Факс: 047 240163
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 15:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1500019219_98.gif?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Пресинг е компанија чија основна дејност е продажба и монтажа на системи за сува градба со Кнауф системите.

Производи:
• Декоративни лајсни од стиропор
• Термоакустични изолациони градежни материјали
• Монтажен прибор
• Професионални алати кои се користат при сувата градба
• Кнауф градежни плочи
• Кнауф противпожарни, импегрирани и форм плочи
• Кнауф профили
• Кнауф лепила-средства за фугирање и глетување
• Кнауф рачни и машински гипсени малтери

Компанијата нуди продажба на сите елементи од Кнауф системите и совети при монтажа. Кнауф системите се
одликуваат со акустика, енергетска ефикасност, безбедност, противпожарност, еколошки својства, сеизмичка сигурност и звучна изолација.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи