Presing


  • Adresa: Novacki Pat p.n.
  • Vendi: Manastir
  • Distanca: ≈7481 км

  • Telefon 2: 070 311483
  • Faksi: 047 240163
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1386249457_28.gif?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

“PRESING” SHPK nga Manastiri është formuar në vitin 2003 me aktivitet themelor shitjen e elementeve për ndërtimtari të thatë nga “Knauf”.

Tek ne do gjeni:

- Ristela dekorues nga stiropor
-materiale ndërtimtarie për izolim tremoakustik
-pajisje montues
- vegla profesionale që përdoren gjatë ndërtimtarisë së thatë
- pllaka ndërtimi knauf
- Pllaka knauf kundër zjarrit, impegruese dhe form
- profile knauf
- pajisje ngjitëse knauf për fugim dhe punim të sipërfaqeve
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj