Premium motors

ParkingPunojmë 6 ditë në javëWi-Fi Zonë


  • Telefon 2: 02 2052105
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 16:00
    Sh nga 09:00 deri më 14:00Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Kompania jonë është e angazhuar në ofrimin e shërbimeve auto, motor dhe jahting diteiling, instalim të fletë tjuning dhe brendim. Përveç kësaj ne kryejmë import, shpërndarje dhe shitje me pakicë të auto-kozmetikës profesionale, akcesuar, makina dhe vegla. Ne jemi përfaqësues ekskluziv për markën amerikane "Chemical Guys" për Republikën e Maqedonisë.

Shërbimet që ofrojmë:
• Larje Premium të automjeteve
• Pastrim të hollësishëm të hapësirës motorike
• Pastrim të hollësishëm dhe mirëmbajtje të bandazheve prej alumini
• Pastrim të hollësishëm kimik
• Lustrim
• Korrigjime auto-kozmetike dhe lyerjeje
• Mbrojtje(nano polimere, qeramike dhe me fletë)
• Pastrim të fareve dhe dritave të frenimit
• Ditejlin i automjeteve të reja

Ejani dhe binduni vetë, ne ju mirëpresim.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa
Купони

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj