Премиум енерџи

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Борис Трајковски 89 (Првомајска)
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7859 км
  • Локација: Индустриска зона Пинтија

  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00
    Саб од 08:30 до 14:00Фото и видео галерија

Долгогодишното искуство на персоналот токму во оваа дејност, е гаранција дека резултатот ќе биде испорачан : висок квалитет и ниска цена. Бидејќи тоа е возможно. Последните неколку грејни сезони македонскиот пазар функционира дисбалансирано и ценовно и во поглед на квалитетот на продуктот. Нашата компанија си зададе мисија да го промени тоа функционирање во целост. ПРЕМИУМ ЕНЕРЏИ ДООЕЛ Скопје е компанија формирана во 2017 година со единствена цел – воведување високо ниво на стандард и квалитет со единствена цена на дрвените пелети за греење на македонскиот пазар. Нашето мото е :

Квалитетното секогаш може да биде поквалитетно. Кај квалитетниот финален производ не е дозволена импровизација и штедење

…изразено преку нашата мисија:

Воведување единствена цена на дрвените пелети, во текот на целата година.

За таа цел, од 2017 година во нашата трговска програма воведовме увоз на висококвалитетни дрвени пелети, со EN+ германски сертификат за квалитет.
повеќе
15%заштеда
Цена со ДДВ:3.650 ден.3.103 ден.

Алфа Плам правосмукалка за пепел

Цена со ДДВ:195 ден.

Špik Fire ENplus A2

Цена со ДДВ:91 ден.

Брикет Алпин

Цена со ДДВ:215 ден.

Пелет АЛПИН бука


Видете ги нашите производи на
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи