Подредување по

  • Термин
  • Растојание
  • Популарност
  • Рејтинг

Филтер по градови

  • Ankara
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Prefiksa ndërkombëtarë në Ankara

Turqia


  • Vendi: Ankara

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Време зa читање: 4 минути „Пари“ анализира колку се зголемиле цените на основните прехранбени производи од почетокот на годината Цените на прехранбените ...
сите 118 | | | веќе видена

Расте задолженоста на компаниите во земјава, иако од Народна Банка сметаат дека засега задолжувањето е под прагот на ранливост. Меѓу негативните опасности на ...
сите 35 | | | веќе видена

Во Северна Македонија шестотини илјади домаќинства се снабдуваат со субвенционирана струја, како и седумдесет илјади компании кои се на регулираниот пазар. Ако ...
сите 60 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj