Праксис Зуфер

Дозволено за миленичињаРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Благоја Тоска 63
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7393 км
  • Локација: во близина на општината

  • Телефон 2: 071 307072
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 19:00
    Саб од 09:00 до 18:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1545394316_38.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Ветеринарна компанија Праксис е увозник на храни за миленичиња, разни акцесории, генетски материјал (биково семе), премикси, ветеринарни инструменти..

Услуги:
• Клинички прегледи и терапија
• Вакцинација
• Дехелминтизација
• Оперативни захвати - обработка на рани
• Кастрација
• Стерилизација
• Храни за кучиња, мачки, птици
• Витамини, минерали
• Акцесори
• Совети и консулатации за вашите животни

Компанијата е основана во 2000 година. Во својот состав има Ветеринарна Амбуланта Праксис во Желино, а од 2009 год. и Ветеринарна Амбуланта Праксис-Тетово и Пет шоп во улица Б.Тоска 63 во Тетово.
повеќе
Цена со ДДВ:1.600 ден.

Unica Classe-Adult All Breed High E ...

Цена со ДДВ:2.400 ден.

Alleva Holistic Chicken & Fowl 3Kg- ...

Цена со ДДВ:1.800 ден.

Храна за куче UNICA NATURA MINI SAL ...

Цена со ДДВ:2.000 ден.

Храна за куче PROPERFORM MOLLOSOID ...

Цена со ДДВ:700 ден.

Транспортерка Gulliver 1

Цена со ДДВ:1.350 ден.

Тоалет со сито Furba Chic

Цена со ДДВ:100 ден.

Голема поилка Large Water Basin

Цена со ДДВ:360 ден.

Маска за кучиња Muzzle XL

Цена со ДДВ:8.300 ден.

Куќарка за куче Happy Home

Цена со ДДВ:750 ден.

Поилка Break reserve -Water 6.5 lt

Цена со ДДВ:680 ден.

Транспортер Mini Gulliver


Видете ги нашите производи на
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи