Power View

Internet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

  • Address : bul.Partizanski Odredi 15-a
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈10684 км

  • Telephone 2: +389 75 398061
  • Fax: +389 2 6090115
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1601643939_93.png?t=true&w=300&h=300


Photo of Location

Photo & Video Galery

Power View е компанија која врши дистрибуција на специјални производи од нафта - трансформаторски масла, масла за прекинувачи, базни масла за производство на индустриски масла, посебни масла како додатоци за гумена индустрија, масла кои се користат како додаток за пластика автомобилски гуми и мастила за печатење.

Професионална мерна опрема од најпознатите светски производители за енергетика, процесна опрема, калибратори, опрема за водовод, опрема за национални лабаратории и научни установи.

Опрема за мониторинг на трансформатори, мониторинг на SF6 гасови кај прекинувачи и мониторинг и контрола на квалитет на метан кај био-гасни централи, мониторинг на соларен перформанс и ветерен потенцијал.

Power View не се занимава само со продажба на опрема. Тука сме на корисниците да им презентираме и демонстрираме опрема, ги објасниме детално предностите и недостатоците -доволно го насочиме корисникот на најдобриот избор према неговите потреби . Нашите коминтенти добиваат и обука за користење и сервисна подршка за купената опрема, опрема на користење и демонстрациона опрема.

Сето знаење и искуство на производителите го доближуваме бесплатно до нашите коминтенти во Македонија. Работиме за македонските компании, и им го нудиме на располагање искуството на производителите стекнато од цел свет – бесплатно. Помош за откривање на дефекти, (толкување на резултати, совети за решавање на проблемите на нашите корисници информации поврзани со стандарди, применлива пракса.


ИНТАЈЛЕР ФИМАКО не се занимава само со продажба на опрема. Тука сме на корисниците да им презентираме и демонстрираме опрема, ги објасниме детално предностите и недостатоците -доволно го насочиме корисникот на најдобриот избор према неговите потреби . Нашите коминтенти добиваат и обука за користење и сервисна подршка за купената опрема, опрема на користење и демонстрациона опрема.

Сето знаење и искуство на производителите го доближуваме бесплатно до нашите коминтенти во Македонија. Работиме за македонските компании, и им го нудиме на располагање искуството на производителите стекнато од цел свет – бесплатно. Помош за откривање на дефекти, (толкување на резултати, совети за решавање на проблемите на нашите корисници информации поврзани со стандарди, применлива пракса.
more
23%save
Retail Price - VAT Included:12.600 MKD9.600 MKD

AVO 410 Дигитален мултиметар

13%save
Retail Price - VAT Included:27.600 MKD24.000 MKD

DCM 1500 Струјна клешта

13%save
Retail Price - VAT Included:2.300 MKD2.000 MKD

VF2 Бесконтактен детектор на напон

10%save
Retail Price - VAT Included:4.000 MKD3.600 MKD

TPT 320 Тестер на напон

9%save
Retail Price - VAT Included:73.000 MKD66.000 MKD

DET 14C Дигитална клешта за тестира ...

4%save
Retail Price - VAT Included:18.800 MKD18.000 MKD

AVO 835 Дигитален мултиметар


See our products at
Photo of Location
Map

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel