Power Plate Studio


  • Address : Aminta III (Leninova) 64-a-2
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7851 км

  • Telephone 2: +389 2 3103876
  • Working Hours: Mon - Fri from 10:00 to 22:00
    Sat from 10:00 to 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1655301450_95.png?t=true&w=300&h=300


Photo & Video Galery

Нашите лични тренери се сертифицирани професионалци кои ве подучуваат и мотивираат. Ако сте почетници или имате проблем да останете во форма, потребен ви е личен тренер. Нашата цел е со правилно вежбање да ги добиете резултатите кои ги посакувате.
more
Map

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel