Power Petrol - Shell

ПаркингWi-Fi ЗонаРаботиме нон-стопКлиматизирано

  • Адреса: Магистрален пат 2-А
  • Место: Кичево
  • Оддалеченст: ≈7850 км
  • Локација: пред влезот на Кичево, блиску до Милениум

  • Телефон 2: 045 223804
  • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00Слика од локација
Слика од локација
Мапа
Купони

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи