Posta e Maqedonise se Veriut-Drejtoria

Qasje në InternetWi-Fi ZonëPunojmë 7 ditë në javëAir-kondicioner


  • Faksi: 02 3105142
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 20:00
    D nga 08:00 deri më 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/68f88397d2f699bd155b0f3b3fb73ee7.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

SHA „Posta e Maqedonisë“ është operator publik për kryerjen e shërbimeve postare, e themeluar nga Qeveria e Republikës së Maqedonisë në komunikacionin postal të brendëshëm dhe ndërkombëtarë. Kompania është në pronësi shtetërore dhe përfaqëson operatorin e vetëm të shërbimeve postare në vend, e licencuar nga Agjencioni për posta të Republikës së Maqedonisë për të vepruar në fushën e shërbimeve të rezervuara postare.

Rrethi kryesorë i veprimit të shërbimeve të Postës Maqedonase përfshinë shërbime postare univerzale, shërbime shtypi, shërbime korierësh, shërbime postale-financiare dhe veprimtari tjera.

Duke shfrytëzuar potencialet të cilat i janë në disponim, 331 njësi të rrjetit postal, mbi 500 sportele, kuadro potenciale prej mbi 2400 të punësuar dhe parku i automjeteve prej afër 170 automjeteve, dhe duke ndjekur trendet dhe përvojat botërore, Posta Maqedonase vazhdimisht punonë në përmirësimin e kualitetit të shërbimeve që ekzistojnë dhe shërbimeve të reja, si dhe mundësimin që të njetat të jenë më të qasëshme për të gjithë shfrytëzuesit.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj