Пошта на Северна Македонија-Стар Дојран 1487


  • Адреса: Маршал Тито б.б.
  • Место: Дојран
  • Оддалеченст: ≈7991 км
Дејности:

пошти


  • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 13:30
    Саб од 07:00 до 11:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Потребата за зголемување на минималната плата на 18.000 денари е реална и егзистенцијална за работниците. Аргументите се на наша страна и не гледам причина да ...
сите 42 | | | веќе видена

Претседателот на Владата Димитар Ковачевски со економскиот тим на средбата со претседателот на Стопанската комора на Северна Македонија, Бранко Азески, ...
сите 54 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи