Пошта на Северна Македонија - Скудриње 1257


  • Адреса: с.Скудриње
  • Место: Маврово
  • Оддалеченст: ≈7824 км
Дејности:

пошти


  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 13:30
    Саб од 08:00 до 11:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Народната банка применува напредни практики во однос на транспарентноста и ужива висока доверба од јавноста, благодарение на водењето на конзистентни политики ...
сите 13 | | | веќе видена

Дигитализацијата овозможи коренити промени во начинот на работењето. Се зголеми индивидуалната продуктивност, се создаде нов квалитет на сработеното. Да знаеш ...
сите 14 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи