Порто Фино

Работиме 6 дена во неделата

 • Адреса: М.Т.Гологанов 72-б
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7850 км
 • Локација: кај Млечен ресторан

 • Телефон 2: 077 544866
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 00:00
  Саб од 10:00 до 00:00
  Нед од 12:00 до 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Слика од локација

Препорачани резултати за вашето пребарување:

ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

Ла Вита


 • Адреса: Никола Парапунов 5-2/1
 • Место: Гостивар

Ла Вита служи појадок, ручек, вечера, кафе и пијалоци

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1572268644_42.png?t=true&w=300&h=300

Биотек - Тестирање на Корона вирус


 • Адреса: Васил Ѓоргов 12
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Жан Митрев - Тестирање на Коронавирус


 • Адреса: infosalter@zmc.mk
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Слика од локација
Мапа

Охридска банка АД Скопје го продолжува периодот предвиден за замена на платежните картички на своите клиенти, физички и правни лица. Со тоа, овој процес ќе ...
сите 42 | | | веќе видена

Најмалку 34 милиони работници во Јужна Америка и на Карибите останаа без работа пред и за време на пандемијата од новиот коронавирус, соопшти Меѓународната ...
сите 72 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи