Porkuroria Themelore Publike-Dibër


  • Adresa: Velko Vllahoviq p.n.
  • Vendi: Dibër
  • Distanca: ≈7394 км
Kategoritë:

prokuroria publike    /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


    Mapa

    Македонската банкарска асоцијација информира дека банките и штедилници интензивно преземаат активности за заштита на здравјето на клиентите.„Апелираме до ...
    сите 27 | | | веќе видена

    На просечно четиричлено семејство во март оваа година му биле неопходни најмалку 32.841 денар за задоволување на основните потреби, покажува минималната ...
    сите 8 | | | веќе видена

    Во целиот изминат период, од почетокот на кризата поради коронавирусот па наваму, Стопанската комора на Македонија презеде екстензивни активности за да ...
    сите 33 | | | веќе видена

    Скандалозно и парадоксално до максимум. Во време на светска пандемија и вонредна состојба во државава, во услови кога илјадници луѓе остануваат без работа, ...
    сите 32 | | | веќе видена

    Hyni në Librin e Artë

    Emri i përdoruesitFjalëkalim    Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj