Пологу


  • Адреса: Страшо Пинџур 76
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7820 км
  • Локација: на патот кон Порој

  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 18:00
    Саб од 09:00 до 14:00Мапа

Власта не се откажува од прогресивниот данок и покрај одлуката за негово замрзнување од почетокот на наредната година. Економскиот советник на премиерот Заев, ...
сите 36 | | | веќе видена

Во понеделник ќе ги дознаеме новите цени на горивата. Согласно последната одлука на РКЕ бензинот Еуросупер БС-95 поскапе за денар, а Еуросупер БС-98, дизелот и ...
сите 33 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи