Poliklinika Hipokrat-mb

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Dimitar Vllahov 59
  • Vendi: Veles
  • Distanca: ≈10726 км
  • Lokacioni: до хотел Вила Зора на влезот во градот

  • Telefon 2: 070 864018
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 19:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1573118190_97.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj