Пребарувањето е оптимизирано за Shkup

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Ora e policise - dergimi i ushqimit dhe gamiljeve
 • Virusit korona
 • Restorante - piceri
 • Restorante nga a deri në zh
 • Dorëzim i ushqimit
 • Restorante - Ushqim I Shpejtë
 • Ushqim Dhe Pije - Dërgesë
 • Qebaptore
 • Mehane
 • Pastiçeri
 • Minimarkete
 • Restorante - Peshku
 • Supermarkete
 • Torta Dhe Zbukurime Për Torta - Prodhim Dhe Tregëti
 • Ketering
 • Kiosqe Dhe Tobako
 • Akullore - Prodhim Dhe Tregti
 • Dasma - Ushqim Dhe Pije
 • Restorante - Zgarë
 • Restorante - Qumështi
Повеќе филтриПомалку филтри

Ora e policise - dergimi i ushqimit dhe gamiljeve по градови

Ohër Prilep Radovis Shkup

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Ora e policise - dergimi i ushqimit dhe gamiljeve

Altan/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Baking Bread Burgers/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Delicia


 • Adresa: Finska 185
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7429 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 22:00 • D nga 07:30 deri më 22:00

HANIBAL -Ëmbëltore dhe Pastiçeri, merret me prodhim të tortave dhe ëmbëlsirave, bukës dhe prodhimeve prej brumi.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1465990811_99.jpg?t=true&w=300&h=300

Deniel


 • Adresa: Branko Zarevski (Dimitrije Çupovski) 15
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7434 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dion


 • Adresa: Kej 13 Nëntori p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Enj , D nga 09:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 09:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Domino's


 • Adresa: Dimitrie Çupovski (Velko Vllahoviq) 26
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Domino's


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 119
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7421 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 01:00 • Sh - D nga 10:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Domino's


 • Adresa: bul.Jane Sandanski 113-b
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7428 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 00:00 • Sh - D nga 10:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dukat


 • Adresa: M.T.Golloganov (Ivo Lola Ribar) 79
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Em Mer


 • Adresa: Branko Zarevski (Dimitrije Çupovski) 17
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7434 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Equilibrium


 • Adresa: Metodija Shatorov Sharlo (Rudi çajavec) 11
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Enj , D nga 08:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 08:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fitness House


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 40 lok.2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - Enj nga 08:00 deri më 00:00 • Pr nga 08:00 deri më 01:00 • Sh nga 10:00 deri më 01:00 • D nga 10:00 deri më 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Food Hood


 • Adresa: 11 Tëtori 46 hyrja 1 lok.2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fotka


 • Adresa: Helsinki 16-b
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км
 • Orari i punës: Ha , D nga 11:00 deri më 18:00 • Ma - Enj nga 11:00 deri më 23:00 • Pr - Sh nga 11:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gigo


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 151 lok.12
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7420 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Enj , D nga 10:30 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 10:30 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gogi


 • Adresa: Georgi Dimitrov p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 21:00 • D nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gogi


 • Adresa: Ivan Haxhinikollov (Ratko Mitroviq) 147
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7435 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gostilnica DM


 • Adresa: Orce Nikollov 136
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 00:00 • Sh - D nga 12:00 deri më 00:00

Гостилницата "ДМ" на своите гости им нуди одлична и вкусна храна, комбинирана со брза и љубезна услуга веќе десетина години наназад. И, низ тие години, од скромно место за оброк прерасна во една од најпознатите скопски гостилници за дружење.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1555411255_04.png?t=true&w=300&h=300

Grand Burger


 • Adresa: Fevruarski pohod p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7429 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Гувернерката на Народната банка, Анита Ангеловска-Бежоска денеска ги претстави најновите, априлски, макроекономски проекции на Народната банка, пред ...
сите 212 | | | веќе видена

Регулаторната комисија за енергетика и водни услуги донесе Одлука со која се врши зголемување на малопродажните цени на нафтените деривати во просек за 1,80 % ...
сите 96 | | | веќе видена

Во текот на минатата година ЕВН откриле повеќе од 650 случаи на неовластено преземање електрична енергија . Меѓу нив, има и многу копачи на криптовалути . Од ...
сите 93 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Војводина – Претседателот на Сојузот на стопански комори на Македонија, Трајан Ангелоски и потпретседателот проф. д-р Орце Симов ...
сите 30 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj